В області обживаються підприємства з окупованих територій

Деталі

В нашій області обживаються підприємства, працівники яких перебралися сюди з окупованих територій. Одне з таких остаточно переїхало з Луганщини, і вже тут на повну поновило виготовлення опалювальних панелей.
Про це повідомляє голова ОВА Ігор Табурець, який відвідав потужності підприємства.
«Історія одного з релокованих підприємств на Черкащину – черговий доказ сміливості наших виробників, – наголосив Ігор Табурець. -Уявіть, воно двічі постраждало від російських окупантів – у 2014 та 2022 роках. І не здалось!

 

Засноване в Луганську, виробництво працювало до окупації міста у 2014 році. Тоді до Черкас вдалось перевезти лише частину комплектувальних. Тут компанія з нуля відкрила збиральну дільницю».
Згодом, зазначає пан Ігор, набрала обертів і потребувала вже масштабного виробництва. Його вирішили розташувати у Кремінній на Луганщині – поближче до постачальників. Уже у 2022 році в це місто теж прийшли окупанти.
«Тепер підприємство остаточно облаштовується на Черкащині, – говорить очільник області. – На жаль, вивезти обладнання з окупованої території не вдалось, лише основні комплектувальні. Але співвласники компанії Ілля та Владислав налаштовані рішуче і лише на розвиток. Від обласної військової адміністрації надаємо всю необхідну підтримку», – підсумовує Ігор Табурець.
Відзначимо, на сьогодні в область уже релоковано 19 підприємств. Ще 12 – у процесі.

 

scroll back to top

Previous post Кинувся з ножем на поліцейських: на Черкащині затримали нетверезого чоловіка (ВІДЕО) — Новини Черкасс
Next post «У нас є впевненість. Впевненість і міцність», –звернення Президента Володимира Зеленського

Добавить комментарий