Вихованцям Смілянського дитячого будинку-інтернату вручили ID-картки

Деталі

У Смілі вихованцям дитячого будинку-інтернату вручили ID-картки.
Про це повідомляють у Міграційній службі Черкащини.
«Через війну у березні 2022 року з Дружківського дитячого будинку-інтернату, що знаходиться на території Донецької області, було евакуйовано та доставлено до Смілянського дитячого будинку-інтернату 18 дітей з інвалідністю з дитинства. Наразі в інтернаті знаходиться понад 170 дітей, які потребують постійного догляду», – розповідають фахівці Міграційної служби області.
За їхніми словами, із 14 років паспорт громадянина України їм потрібен для оформлення необхідних документів для отримання соціальних гарантій, призначення допомоги по інвалідності та допомоги внутрішньо-переміщеним особам.
Тож працівники Смілянського відділу Управління ДМС у Черкаській області вручили двом дітям-переселенцям перші паспорти громадян України у формі картки по досягненню 14-ти річного віку.
«Кожен випадок оформлення документу дітям з інвалідністю з дитинства індивідуальний і потребує особливої процедури оформлення, переважно з виїздом працівників Міграційної служби до будинку-інтернату. Проте співпраця міграційників із дитячим будинком-інтернатом та професійна допомога вихованцям установи завжди має позитивний результат – кожна дитина вчасно документована першим паспортом громадянина України», – підсумовують у Міграційній службі Черкащини.

Previous post Ситуація на передовій чітко свідчить про те, що ініціатива – за Україною – звернення Президента Володимира Зеленського
Next post Технологічний університет домовився про співпрацю з ліцеєм «Лідер»

Добавить комментарий