Викрала банку ікри та масло: на Черкащині жінка заплатить 17 тисяч гривень штрафу


 

Інцидент стався ще в грудні минулого року на вулиці Лозуватська в місті Шпола, що на Черкащині. 

Ця інформація міститься в рішенні  вироку Шполянського районного суду.

Так, жінка перебувала в одному з супермаркетів. Із полиці вона взяла банку ікри "Рибпродукт лососевої зернистої", вартість якого 227 гривень та 40 копійок, та поклала до кишені. Далі жінка підійшла до морозильної камери, звідки взяла упаковку масла "Солодковершкове бутербродне", яке коштує 44 гривні та 90 копійок. Його вона сховала до пакету, який несла в руках. 

Загалом жінка взяла товарів на суму 272 гривні та 30 копійок. Із ними вона пройшла касову зону, не оплативши товар, та попрямувала до виходу з магазину. Її зупинили працівники магазину. 

Суд кваліфікує дії обвинуваченої, як кримінальний проступок, передбачений ч. 2 ст.15 ч.1 ст. 185 КК України — закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка). 

У суді обвинувачена свою вину не визнала й розповіла, що в  той день вона хворіла та була в лікарі. Потім пішла до центру міста в апетку, щоб дізнатися вартість ліків. У цей час до неї зателефонувала дочка та повідомила, що хворіє на тяжку хворобу. Зазначила, що від почутої новини рознервувала та пішла в АТБ, де взяла баночку ікри та пачку масла, які положила до свого пакету. Потім пішла до каси, де простояла в черзі близько трьох хвилин. Відчуши погіршення стану здоров`я, запаморочення голови, відійшла від каси до столів, сподівалась на те, що їй викличуть "швидку" та датуть води. В цей час до неї підійшов один з охоронників, а потім підійшов і інший, та запитали про вміст пакету, а потім завели її до кабінету директора магазину. Вона просила директора та охорону, щоб викликали їй "швидку". Вони пропонували їй заплатити за товар, але вона повідомила, що загубила гроші. Після чого була викликана поліція. Через кілька днів обвинувачена приходила до магазину та хотіла вибачитись перед директором, але охорона її не пустила. Здійснювати крадіжку наміру не мала.

У суді також були допитані свідки події, працівники магазину та охоронці. Враховуючи всю надану інформацію, суд вирішив визначити обвинувачену винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 ч.1 ст. 185 КК України, та призначити їй покарання за цією статтею у вигляді штрафу в розмірі 17 000 гривень. 

Джерело

Previous post До 3 градусів: на Черкащині завтра прогнозують заморозки
Next post Житель Ірдині, який ледь не зґвалтував дитину, перебуватиме під вартою — Новини Черкасс

Добавить комментарий