Врятувати дитину: маленький черкащанин потребує коштів на реабілітацію | Черкаські новини — суспільство

Дмитрику зі Шполи нещодавно виповнилося 5 років, майже 4 з яких він хворіє на приступи епілепсії та аутизм. Рідні возили хлопчика по лікарнях, проте ніяких фізичних чи генетичних відхилень медики в нього не знайшли та не поставили точний діагноз. 

Тим часом, хлопчику ставало все гірше: Дмитрик перестав ходити та говорити. Дякуючи небайдужим, рідним вдалося назбирати кошти на обстеження за кордоном — в Ізраїлі. Та ізраїльські лікарі також не змогли поставити дитині точного діагнозу, проте сказали, що хворобу хлопчик може перерости. 

Зараз Дмитрику може допомогти дороговартісна реабілітація, один курс якої коштує 20 тис грн. Проте мама, яка виховує дитину сама, назбирати такі кошти самостійно не в змозі. 

— Під Києвом є реабілітаційний центр. Там займаються з такими дітками: є і плавання, і психолог. Щоб була користь, потрібно хоча б раз у півроку їздити на таку реабілітацію, а якщо дитина може — то й частіше. На жаль, таких діток не беруть у звичайні садочки, адже для цього потрібно зробити прививку, яку не можна робити при епілептичних захворюваннях. Тому саме на таких курсах дітки вчаться соціалізації та самостійності, — розповідає мама Дмитрика Анна

Зараз приступів у хлопчика стало набагато менше і вони стали слабші. Але для повноцінного розвитку ще потрібно пройти не один курс реабілітації. Рідні Дмитрика звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти.

Реквізити для допомоги:

4149439003904343 — Косенко Анна Валеріївна, мама.

Previous post Черкащанин переміг у турнірі боїв на голих кулаках
Next post У Черкасах затримали 19-річного хлопця, який продавав важкі наркотики | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий