У Черкасах урочисто погасили нову поштову марку — Новини Черкащіни


28 червня 2022, 18:06

У Черкасах урочисто погасили нову поштову марку «Українська Мрія», повідомила власна кореспондентка Суспільного

Марка присвячена найбільшому у світі літакові АН-225 «Мрія», знищеному росіянами на аеродромі в Гостомелі. Через те, що авторка малюнка школярка, то гасили марку черкаські діти.

За словами директора черкаської філії «Укрпошти» Олександра Марченка, ескіз марки належить одинадцятирічній Софії Кравчук із міста Любомиль Волинської області. Вона — призерка Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?» у спокійному 2021 році.

«Ці марки є унікальними і відрізняються від попередніх тим, що мають новий номінал «U». Прибрали попередню літеру «V», що є нині забороненою та уособлює в собі рашизм», — пояснив Марченко.

Марку випустили лише по Україні, міжнародної серії випускати не планували.

«Ми сьогодні запускаємо в обіг нову марку Українська Мрія. Вона в собі уособлює ті події, що відбулися в лютому, коли росіяни знищили український літак. Марка — це художній опис цієї події й ми хочемо, щоб у нас залишалася надія і віра в перемогу», — прокоментував Олександр Марченко.

За його словами, мрія втілилася в трьох мільйонах марок. Разом з марками в комплекті є конверт та листівка. Щодо продажу є обмеження:

«Обмеження — не більше двох блоків в одні руки. Таким чином ми намагаємося зробити, щоб марка потрапила в руки до усіх охочих», пояснив Марченко.

Придбати її можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах.

0511f529a2112f0e

За марками вишикувалася черга. Черкащанка пані Людмила одна з перших покупчинь:

«Для мене мрія — це мирне небо над головою у щасливій Україні. Щасливу Україну ми можемо зробити самі. Ці марки, листівки для всіх українців мають значення. Вони будуть нагадуванням про нинішні часи для моїх дітей і внуків».

Вадим Вікторович у Черкаси переїхав з прифронтового Харкова:

«У Черкасах я з місяць, сам приїхав з Харкова. Попередні марки я також придбав. Марка з назвою Мрія для мене особисто означає одну мрію — перемогу».

Також під час спецпогашення Черкаському обласному краєзнавчому музею передали частини літака, який збив мобілізований поштар «Укрпошти». Капітан Сергій Чижиков збив «Су-34», який бомбив Чернігів. За словами Олександра Марченка, вартість такого літака – близько 60 мільйонів доларів.

Джерело

Previous post Затримали шахрая, який здавав неіснуючі квартири (відео) — Новини Черкащіни
Next post Попався за п’янку, а відповідати доведеться ще й за підробку документів

Добавить комментарий