У черкаських тролейбусах продовжать звучати аудіоекскурсії | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

У переддень відзначення 736-річчя міста Черкаси на маршрутах тролейбусів 1 та 1А запровадили аудіоекскурсії «Невідоме про відоме». На прохання містян екскурсії вирішили продовжувати.

Під час поїздки у транспорті пасажири можуть почути розповідь про вулиці, історичні події, які там відбувалися, факти про пам’ятки архітектури тощо.

За словами начальниці управління культури Валентини Шепецької, інформаційну аудіоекскурсію вирішили створити, аби зацікавити людей, серед яких багато внутрішньо переміщених осіб, підсилити любов до рідного краю й патріотизм. Над розробкою і впровадженням проекту працювала група фахівців з їхнього управління, обласного краєзнавчого музею, міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини, спілки краєзнавців.

— Приємно, що наша ініціатива викликала позитивний резонанс серед містян, тому такі тролейбусні екскурсії вирішили продовжити, – говорить Валентина Петрівна. – Дякуємо працівникам КП «Черкасиелектротранс», які зробили велику частину роботи. Зараз ми спільно з ними опрацьовуємо деякі технічні нюанси, аби вдосконалити проект. Зокрема, плануємо розшити перелік маршрутів із аудіоекскурсією по місту, аби якомога більше пасажирів знали історію Черкас.

Начитував текст аудіоекскурсії речник Черкаської ТРО Максим Дубінський.

— Мій голос оголошує зупинки у черкаських тролейбусах вже років чотири, але доєднатися до цього проекту на запрошення управління культури Черкаської міської ради було цікаво, – розповідає Максим Дубінський. – Учора сам спеціально проїхав у тролейбусі, аби почути, як це звучить, як реагують пасажири. Помітив, що більшість людей із цікавістю слухали, інколи навіть посміхалися, додавали свої репліки, спогади, пов’язані із нашою розповіддю.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Previous post Полку Повітряних сил ЗСУ передали оргтехніку від Черкащини — Новини Черкас
Next post У Черкасах затримали п’яного водія без прав | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий