У Черкаському дитячому парку відкрили найбільший інклюзивний майданчик області (ФОТО) — Новини Черкас за сьогодні

У Дитячому парку Черкас, розташованому на розі бульвару Шевченка та вулиці Святотроїцької, відбулося відкриття мультифункціонального інклюзивного дитячого майданчика. Про це повідомляє журналістка «Вичерпно» з місця події.

Цей парк — найбільший на Черкащині: його площа — 1800 квадратних метрів. Він пристосований для занять із дітьми з інвалідністю.

В ігровій зоні парку розміщено понад 30 елементів для розваг, розвитку та відпочинку дітей: гірки, гойдалки, каруселі, інклюзивні та інтерактивні елементи, тенісні та шахові столи, пісочниця, батути тощо.

«Цей дитячий майданчик — незвичайний і є доступним для всіх діток та дорослих. Таких парків має бути більше в області. Наступного року ми збудуємо ще декілька таких на Черкащині», — зазначив Олександр Скічко.

На майданчику постелене спеціальне гумове покриття для безпеки дітлахів під час ігор.

«Цей інклюзивний простір покладе початок реконструкції усього Дитячого парку. Проєкт реалізований Черкаською міською радою та Черкаською обласною державною адміністрацією. Дякую також нашим народним депутатам, які сприяють покращенню міста Черкаси. На сьогодні є співпраця всіх гілок влади і я переконаний, що це дає свої плоди», — сказав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах:

Previous post Передвиборчий ефір із Владиславом Голубом (ВІДЕО) — Новини Черкасс
Next post Близько сорока будинків у Черкасах будуть без опалення і гарячої води до листопада (ПЕРЕЛІК АДРЕС) — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий