У Черкаському художньому музеї відкриваються персональні виставки художників — Новини Черкащіни


27 липня 2022, 20:30

У День української державності Черкаський художній музей запрошує відвідати три виставки, одна з яких — персональна виставка Олени Темченко «Життя перемагає», відкрилася сьогодні, 27 липня о 16:00. Виставка діятиме протягом місяця, до 28 серпня, з 10:00 до 18:00.

«Життєствердна назва виставки художниці, яка малює квіти й красу природи, знакова для роботи нашої установи, — говорить директорка художнього музею Ольга Гладун. Життя перемагає, — бо в справжніх українців за жодних обставин не зникає інтерес до культури й мистецтва. На жаль, з-за війни відвідувачі тимчасово не можуть бачити художні твори нашої фондової колекції, яка зберігається у надійних сховищах для забезпечення збереження у разі надзвичайних ситуацій. Ці картини одразу повернуться до своїх зал одразу після української Перемоги. Проте і зараз музей не буде простоювати – чекаємо жителів і гостей нашого міста на трьох виставках, які діятимуть одночасно до кінця літа».

Після тимчасового згортання виставок фондової колекції зали музею не залишаються порожніми, – зокрема, в тій, де до початку повномасштабного вторгнення росії можна було бачити роботи Данила Нарбута – до 23 серпня експонуватиметься виставка Григорія Шевченка «Фотографія кінця ХІХ – початку ХХ століття». Художник і фотограф Григорій Петрович Шевченко (1868 – 1941 рр) був внучатим небожем великого Тараса Шевченка з унікальним даром фіксувати не лише пейзажі Черкащини, а й життя та побут покоління дідів-прадідів сучасних українців. Куратор виставки – Микола Бабак.

26 липня відкрилася також благодійна виставка черкаського художника Павла Солощенка.

Майстер пейзажної лірики, натюрморту і портрету, чиї роботи знають не лише в Україні, але й у США, Канаді, Ізраїлі, Австралії та інших країнах, Павло Солощенко виставляє свої твори на продаж, а всі виручені кошти передає на потреби Збройних Сил України. Сьогодні благодійну виставку митця відвідав міський голова Анатолій Бондаренко та придбав одну з робіт Павла Солощенка, аби підтримати наших захисників. Цікаво, що вже в перший день виставки відвідувачі придбали одразу чотири картини Солощенка.

У планах музею – нарощування кількості виставок, декілька з яких відкриються додатково у серпні. Як і решта установ і закладів міста, художній музей не працює під час оголошення повітряних тривог.

Про це пише сайт міськради

Джерело

Previous post За позовом прокурора до місцевого бюджету має надійти майже 250 тис. грн — Новини Черкащіни
Next post Аптеки Черкащини, де можна придбати інсулін — Новини Черкащіни

Добавить комментарий