У міській раді Черкас обговорили тарифи на теплопостачання (фото) — Новини Черкащіни


04 жовтня 2021, 17:10

У Черкаській міський раді відбулося обговорення тарифів на теплопостачання і результатів підписаного днями меморандуму між міськими головами, Кабінетом Міністрів та НАК «Нафтогаз України». Участь у ньому взяли міський голова Анатолій Бондаренко, його заступники та депутати міської ради.


Про це інформують у міській раді.

Директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась зазначив, що за результатами підписання цього документу ціни на тепло для населення протягом опалювального періоду не зростуть. Натомість для бюджетних та інших установ ціни на тепло зростуть через збільшення вартості природного газу.

Ціна природного газу для населення в плановому тарифі становитиме 7420 грн за 1000 м3, для бюджетних установ – 16391,56 грн, для інших споживачів – 24 769,80 грн. У діючому тарифі КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» ціна газу закладена у сумі 4736,60 грн для всіх цих категорій.

«Меморандум передбачив компенсатори, але лише для тих органів місцевого самоврядування, індекс податкоспроможності яких менше та дорівнює 0,9. Так як індекс податкоспроможності Черкаської територіальної громади становить 1,3, ми не отримаємо у цьому році жодних фінансових компенсацій. На наступний рік меморандум на ці цілі передбачає виділення додаткових 4% ПДФО», — повідомив Павло Карась.

IMG_8447

Міський голова Анатолій Бондаренко зауважив, що різницю в тарифах для КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» доведеться компенсувати з міського бюджету.

«Наразі нам вистачає коштів, щоб компенсувати різницю в тарифах. Проте зараз для нас завдання №1 – раціональне використання теплової енергії в бюджетних установах. Нам пора навчитися економити тепло і кошти громади. У першу чергу це стосується бюджетних установ: шкіл, дитсадків, лікарень тощо», — підкреслив Анатолій Бондаренко.

Він доручив до кінця року встановити лічильники тепла і системи моніторингу споживання тепла у тих закладах, де їх нині немає. Також будуть розроблені додаткові заходи щодо економії тепла у бюджетних установах.

IMG_8540_1

IMG_8474  

Джерело

Previous post У Черкасах свої твори презентували авторки «більше, ніж жіночих» романів — Новини Черкащіни
Next post Розповсюждувачам наркотиків, яких гучно затримували в Черкасах, обрали запобіжні заходи

Добавить комментарий