У нашому районі працює 18 дитячих садків

Деталі

 

 

Завершується навчальний рік. Останній дзвоник відбувся цьогоріч у дистанційному режимі.
Про це йшла мова на нараді в районній військовій адміністрації, повідомляє голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.
За її словами, загалом у нашому районі охоплено навчанням 58137 дітей. 1866 — діток переселенців приєдналося до навчання.
«Триває підготовка до проведення національного мультипредметного тестування.
Ураховуючи ситуацію в нашій державі, не можемо відновити звичайну роботу дитсадків», – веде далі пані Валерія.
Водночас, каже вона, 18 садочків у Черкаському районі працюють. Спільно з головами громад, освітянами узгоджено всі безпекові заходи функціонування цих ДНЗ.
«У звʼязку з початком практичних занять профтехосвіта переходить з дистанційної на змішану форму навчання. Оздоровлення дітей у цьому році закладами освіти не передбачається», – зазначає Валерія Бандурко.
І додає, соціальна складова в умовах воєнного часу є надзвичайно важливою. Тож спільно з профільним заступником Богданом Солошенком та начальником управління соціального захисту Черкаської РВА Сергієм Ковалем проаналізували шляхи кадрового підсилення управління для забезпечення виконань соціальних завдань і функцій держави.
«Також тримаємо на контролі питання функціонування закладів медицини у районі, їх належного фінансового та матеріально-технічного забезпечення», – говорить очільниця району.
Вона каже, що тривають ремонті роботи на окремих ділянках доріг в межах експлуатаційного утримання доріг державного та місцевого значення. На черзі — ремонт доріг комунальної власності. Продовжується співпраця з волонтерами, громадськими організаціями для допомоги внутрішньо переміщеним особам та військовим продовжується.

scroll back to top

Previous post Кожна людина має значення, це головне, що відрізняє нас від окупантів – звернення Президента України
Next post Уманчанину, який обчистив автівку, дали іспитовий термін | Новини Умані

Добавить комментарий