У Смілі створили нову комісію з питань наповнення бюджету

Деталі

 

 

На черговому засіданні виконавчого комітету було створено нову комісію з питань наповнення бюджету, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів, стягнення заборгованості по податкам та зборам на території Смілянської міської територіальної громади.
Основне її завдання – наповнювати міський бюджет. За словами першого заступника міського голови, у нашому місті є багато підприємців, які не сплачують податки. Через це у казні утворилась недоїмка. Проте є резерви, щоб наповнити бюджет.
Тож на комісію будуть запрошувати усіх, хто має заборгованість щодо сплати податків або уникає цього «приємного» обов’язку. Якщо люди добровільно не сплачуватимуть податки, то влада обіцяє готувати матеріали на них у прокуратуру.
Комісія має право:
— Заслуховувати на своїх засіданнях представників суб’єктів господарювання для розгляду питань своєчасності і повноти сплати податків, інших обов’язкових платежів, погашення податкового боргу.
— Одержувати в установленому порядку від управлінь, відділів, інших структурних підрозділів виконавчого комітету Смілянської міської ради, підприємств, установ і організацій, суб’єктів господарювання інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань.
— Звертатися до контролюючих органів з ініціативою проведення перевірок суб’єктів господарювання з питань сплати податків і зборів.
— Залучати до участі у своїй роботі представників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів виконавчого комітету Смілянської міської ради та державних контролюючих органів за погодженням з їх керівниками.

До складу комісії ввійшли:
Лисенко Олександр Володимирович — перший заступник міського голови – голова комісії,

Бубнова Лариса Олександрівна — головний спеціаліст відділу по плануванню доходів та фінансування установ виробничої сфери фінансового управління – секретар комісії.

Члени комісії:

Ткач Світлана Миколаївна — заступник начальника управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста;

Сватко Галина Ярославівна — заступник начальника фінансового управління-начальник відділу фінансування бюджетної сфери;

Нестеренко Роберт Петрович – начальник відділу по плануванню доходів та фінансуванню установ виробничої сфери фінансового управління;

Матвєєнко Лариса В’ячеславівна – начальник управління економічного розвитку;

Почтар Наталія Володимирівна — головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів;

Шмонова Наталія Георгіївна — головний спеціаліст відділу з питань праці та надання соціальних послуг;

Смілянське Управління Пенсійного фонду України в Черкаській області (за згодою);

Представник Смілянської ОДПІ ГУ ДПС у Черкаській області (за згодою).

scroll back to top

Previous post Дружина Бориса Джонсона з’явилася на саміті G7 у розкішному білому ансамблі
Next post Смілянський дітей запрошують на безкоштовні заняття в «Літню школу 2022»

Добавить комментарий