У Смілі засипають асфальтною крихтою навіть ті дороги, де ніколи не було твердого покриття

Деталі

Дві приємні новини: перша — у Смілі вже почали масштабний ремонт і будівництво траси Н-01, яка простягається через усе місто, друга – той шар асфальтобетону, що знімається із старої дороги Н-01, залишається для потреб Сміли і його будуть використовувати для підсипки та ямкового ремонту найпроблемніших вулиць міста.
Міський голова Сергій Ананко розповів депутатам, що будівництво дороги державного значення Н-01 буде дуже серйозним: демонтують все старе, натомість збудують нові бордюри, тротуари, ливньовки, встановлять нові електроопори… Там, де є потреба, наприклад, біля школи №6, зроблять додаткову каналізацію, щоб не було калюж.
Асфальтною крихтою, що залишилась після фрезерування дороги Н-01, уже підсипано і відремонтовано вулиці Громова (Гречківка), Віри Гордієнко (Кут), Захисників України до мосту і до школи№12.
Завдяки ремонту доріг відновив повноцінне курсування по Гречківці автобусний маршрут №4.
Зараз будуть відновлювати вулицю Ржевську, частину вулиці Івана Франка.

Сергій Ананко сказав, що є графік підсипки доріг, завдяки плану вдасться полагодити найболючіші, найпроблемніші вулиці. Комунальники напружено працюють, навіть ламається, бо не витримує роботи, техніка.
Тим часом сміляни, не знаючи всю ситуацію, критикують роботу дорожників. Мовляв, приїхали, вивантажили асфальтну крихту і поїхали, нічого не роблять. Тому міський голова заспокоював, що всім вистачить підсипки, стан доріг у Смілі буде кращим.

scroll back to top

Previous post До кінця опалювального сезону тарифи на тепло не зростуть – Кабмін
Next post На Уманщині злодії розібрали стіну й пограбували банкомат | Новини Умані

Добавить комментарий