З 1 вересня заклади освіти працюватимуть у звичайному режимі

Деталі

З 1 вересня заклади освіти працюватимуть у звичайному режимі.
На цьому наголосила голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко на районній нараді.

 

За її словами, вже не перший рік діти не отримують якісних знань. Дистанційне навчання не може замінити повноцінного живого спілкування.
«Наше підростаюче покоління має бути освіченим. Українці — розумна нація і будуть навчатися. Це позиція керівництва нашої держави», – наголошує пані Валерія.
Також вона говорить, що района влада продовжує співпрацю з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями щодо надання гуманітарної допомоги.
«В цілому ситуація з гуманітарною допомогою покращилася. Знайдено резерви в Україні. Нам допомагають підприємці з Черкаської області. Тому що потік гуманітарних вантажів з-за кордону поступово зменшується», – веде далі Валерія Бандурко.
І уточнює, тримаємо на контролі питання експлуатаційного утримання доріг державного та місцевого значення.
«Ремонт доріг у сучасних реаліях – це неабияка розкіш. Тому роботи мають бути виконані відповідально та якісно», – пояснює голова РВА.
Вона каже, що на нараді йшла мова і про те, що наразі в Черкаському районі – 53367 переселенців, з них у Черкасах – 18663, у Смілі – 5267, у Каневі – 4063 особи та щиро дякує жителям району, які прийняли в себе українських біженців.
«Працюємо над пошуком житла на невизначений час для багатодітних родин, які евакуювалися у наш регіон із зони бойових дій. Якщо маєте можливість надати прихисток біженцям з України, заходьте на https://prykhystok.gov.ua/ та розміщуйте оголошення. Проект «Прихисток» – це найбільша українська платформа із пошуку безкоштовного житла для переселенців. Працює «гаряча лінія» допомоги громадянам. Хто потребує допомоги — просимо звертатися за номерами телефонів: 068 277 48 20, 063 051 37 08, 04733 2 00 60», – зазначає пані Валерія.

scroll back to top

Previous post На Смілянщині природний радіаційний фон – безпечний
Next post Бойові втрати окупантів – 34100 вбитими

Добавить комментарий