З початку року понад дві тисячі осіб відкрили власну справу на Черкащині | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

2411 суб’єктів господарювання Черкащини відкрили власну справу в січні-травні 2022 року. З них 248 юридичних осіб та 2163 фізичні особи-підприємці. Про це повідомляють в ГУ ДПС.

Крім того, в.о. начальника ГУ ДПС у Черкаській області Сергій Гришко зазначив, що в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків з початку 2022 року зареєстровано 7045 фізичних осіб, з них 151 іноземного громадянина.

Зауважимо, сьогодні Міністерство цифрової трансформації презентувало опитування про стан бізнесу в Україні, в якому взяли участь 877 власників та CEO підприємств.

Згідно з відповідями, 46,8% підприємств зупинені або майже зупинені через повномасштабне російське вторгнення. Загальні прямі втрати малого та середнього бізнесу з 24.02.2022 оцінюються в $85 млрд.

Основні проблеми, які не дозволяють відновлюватися та розвивати бізнес під час війни — мала кількість платоспроможних клієнтів, непрогнозованість розвитку ситуації в Україні та відсутність достатнього капіталу.

Лише 6% бізнесів адаптувалися до умов та змогли побудувати стратегію та бізнес-план у нових реалій.

Previous post У Черкасах безкоштовно покажуть сімейне кіно | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post В Умані п’яний водій намагався «відкупитися» від поліцейських

Добавить комментарий