Черкащан запрошують на виставку молодих художників із Донеччини | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Черкаський міський Палац молоді запрошує відвідати виставку молодих художників із Донеччини.

Виставка під назвою «Україна – країна для щасливого життя людей», організована Наталією Корецькою, мамою одного з авторів картин Артура Новікова, випускника Харківської академії мистецтв, який наразі служить в ЗСУ, захищаючи Україну. Другий автор робіт Ольга Сабадіна, випускниця Донецького художнього училища, яка пише свої твори в Німеччині.

Завдяки волонтерам, близько 200 картин художників було вивезено з території бойових дій до Черкас. Частина творів представлена в Черкаському міському Палаці молоді, другу частину робіт планують розмістити в інших закладах міста.

Творча виставка «Україна – країна для щасливого життя людей» включає роботи з відмінним творчим стилем та авторською технікою виконання. На виставці представлені пейзажі української природи, натюрморти, портрети. Окрім естетичної складової, картини насичені філософським змістом і символізмом.

Вхід вільний. Виставка працює до кінця липня.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Previous post “Спочатку ходили в супермаркети, як до музею”, – родина переселенців про свій переїзд у Черкаси | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post У Смілі знову кілька багатоповерхівок відключили від централізованого опалення

Добавить комментарий