“Спочатку ходили в супермаркети, як до музею”, – родина переселенців про свій переїзд у Черкаси | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Переселенці з Херсонщини облаштувались у Черкасах, однак мріють повернутись додому.

5-річна Даша притискає до грудей м’яке рожеве серце і три дитячі книжечки українською мовою, які вибрала сама. Не промовляє ані слова. Тільки дивиться очима дитини війни, якій довелося передчасно подорослішати.

Дівчинка приїхала до Черкас разом з батьками з Херсонщини. Два місяці родина переживала всі жахи окупації. Продукти, ліки майже неможливо було дістати. Даша має інвалідність через вроджений порок серця. Їй потрібен постійний медичний нагляд.

Боячись за життя доньки, родина вирішили прориватися на підконтрольну Україні територію. Довга і виснажлива дорога і ось нарешті родина — в нашому місті.

«Спочатку ходили в супермаркети, як до музею на екскурсію. Донька дуже дивувалася, що на поличках так багато продуктів, та ще й за нормальними цінами. Бо в нашому рідному селищі банани, які Даші потрібно їсти щодня, коштують 150 гривень», — розповідає Анна, мама Даші.

Нині родина в безпеці. Зняли будинок, отримали допомогу в гумцентрі, облаштувалися. Переселенці з нетерпінням очікують звільнення рідної Херсонщини, бо мріють повернутися додому.

Гуманітарний центр ЧМР: вул. Благовісна, 170. Прийом допомоги: Пн. – Пт.: з 9:00 до 18:00, Сб., Нд. – вихідний. Телефон для довідок (з 9:00 до 18:00): 098 343 16 46.

Previous post Земля прогріється до 63 градусів: синоптики обіцяють спеку на Черкащині | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Черкащан запрошують на виставку молодих художників із Донеччини | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий