«Черкасиобленерго» завершила підготовку до осінньо-зимового періоду — Новини Черкасс

Про це повідомили на сайті підприємства.

Кожен відокремлений структурний підрозділ компанії та філії виконали планові роботи, капітальні ремонти, технічне обслуговування, передбачили аварійні запаси необхідних матеріалів та техніки, пройшли навчання персоналу, погодили з відповідними відомствами та розробили план дій на випадок надзвичайних ситуацій, дефіциту потужності, а також графіки обмеження, графіки погодинних відключень та графіки аварійних відключень електроенергії.

“Компанія ПАТ “Черкасиобленерго” відремонтувала 618 км повітряних ліній 0,4-150 кВ, 122 трансформаторні підстанції, 380 кабельних ліній напругою 10-0,4 кВ. Розчистили майже 2700 км траси повітряних ліній електропередачі усіх класів напруги. Також виконали технічне обслуговування всіх трансформаторних підстанцій. Особливу увагу приділили об’єктам, які живлять критичну інфраструктуру. Також для мобільного та швидкого реагування у компанії оновлюють автомобільний парк. На 20% від нормативу збільшений аварійний запас матеріалів, електрообладнання”, – розповів директор технічний ПАТ “Черкасиобленерго” Володимир Заврін.

За словами директора Черкаської міської філії ПАТ “Черкасиобленерго” Вадима Трохимця, на підприємствах критичної інфраструктури встановили незалежні джерела живлення.

“Незалежні джерела живлення дадуть можливість підтримати життєдіяльність населення у період надзвичайних ситуацій. Ми вводимо їх у схеми, щоб мати актуальну інформацію і вчасно реагувати на виклики”, – прокоментував Вадим Трохимець. – Хочу відмітити і роботу ОСББ, цьогоріч було виконано планові заміни електролічильників в кількості 3000 штук. Є такі ОСББ, які повністю привели до норм свої внутрішньобудинкові мережі. Радимо виконати такі роботи у кожному будинку”.

Директор відокремленого структурного підрозділу “Черкаські енергетичні мережі” Юрій Батурін додав, що на випадок необхідності, персонал підрозділу освоїв додаткові спеціальності, які можуть знадобитися у роботі.

“Провели додаткове навчання працівників для освоєння нових спеціальностей, оскільки частина нашого персоналу боронить державу,– зазначив Юрій Батурін. – Заздалегідь узгодили з органами виконавчої влади на місцях графіки обмеження електричної енергії, графіки погодинних відключень та графіки аварійних відключень. Вони будуть застосовані тоді, коли виникне дефіцит потужності електроенергії, зважаючи на ситуацію, в якій перебуватиме енергосистема”.

Крім того, він зазначив, що у підрозділі опрацьована схема дій з диспетчерськими службами на випадок надзвичайної ситуації, у разі її виникнення, схема нормального режиму переходитиме у схему обмеженого режиму, коли забезпечуватимуться електроенергією лише основні об’єкти життєдіяльності району й області в цілому.

Тож фахівці компанії зазначають, що стовідсотково виконали усі роботи, які планували. Зі свого боку компанія звертається до споживачів, аби вони відповідально ставились до споживання електричної енергії:  не вмикали одночасно енергоємні прилади, особливо у вранішні та вечірні години пік.

Раніше “18000” писали: Від початку повномасштабного вторгнення Черкасиобленерго відбило 20 кібератак.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

 

 

 

Previous post Всесвітня продовольча програма ООН частково фінансуватиме харчування черкаських учнів — Новини Черкасс
Next post Реформа шкільного харчування — пріоритет для кожної громади області, — Ігор Табурець — Новини Черкас

Добавить комментарий