Фехтувальниця з Черкащини вперше виборола нагороду Кубка світу

Черкаська фехтувальниця Валерія Гнідашева вперше у кар`єрі виборола нагороду Кубка світу.

Про це інформує пресслужба управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОВА.

Зауважимо, що змагання з фехтування на шаблях серед жінок відбулися у бельгійському Сінт-Нікласі. За нагороди змагались найсильніші спортсмени у цьому виді спорту.

Черкаську область у складі збірної України представляла Валерія Гнідашева. Дівчина змагалась у командній першості.

Валерія у складі команди разом із Ольгою Харлан, Аліною Комащук та Оленою Кравацькою завоювали третє місце, перемігши чинних чемпіонок світу, команду Угорщини, з рахунком 45:41.

Нагадаємо, що черкащанин здобув дві нагороди Кубка світу з фехтування на візках.