Ігор Табурець розповів, за яких умов школи розпочнуть навчання офлайн — Новини Черкас

Очно, але за умови виконання низки умов. Так мають змогу розпочати новий навчальний рік у навчальних закладах області. Одна з пріоритетних – наявність діючого облаштованого укриття, наголосив начальник ОВА Ігор Табурець.

Днями він відвідав один із навчальних закладів Кам’янки. Тут уже розпочали готувати укриття, аби безпечно розпочати навчання у новому навчальному році.

– Із 1 вересня – офлайн, якщо безпекова ситуація буде стабільна і за низки умов, – відмітив Ігор Табурець. – Найголовніша – наявність там укриття. Деякі школи вже готують належні приміщення. Оглянув процес робіт в одному з навчальних закладів Кам’янки. Його керівництво налаштоване рішуче, аби все ж розпочати навчання в очному режимі.

До речі, цей заклад є учасником програми «Інноваційні школи Черкащини». Тутешні класи облаштовані необхідним інтерактивним обладнанням.

Джерело

Previous post У трійці кращих в Україні: експертів-криміналістів Черкащини привітали з професійним святом — Новини Черкас
Next post Витягуємо спортсменів, п’яних та шукаємо загублені речі: рятувальник з 10-річним стажем про свою роботу на пляжі у Черкасах | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий