Лікарні, в яких систематично підроблятимуть COVID-сертифікати, позбавлятимуть ліцензії — Новини Черкас за сьогодні

Міністерство охорони здоров’я буде домагатися відсторонення керівників медзакладів, працівники яких підробляють документи щодо вакцинації проти COVID-19 чи вносять неправдиві дані про пацієнта, а в разі продовження цієї практики позбавлятиме ліцензії такі заклади. Про це повідомив голова МОЗ Віктор Ляшко на засіданні Кабінету міністрів 29 вересня, пише «Українська правда».

«Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме відсторонення керівників закладів охорони здоров’я, де підробляють свідоцтва про проведення вакцинації. Ми офіційно направлятимемо подання до власників закладів охорони здоров’я, де працюють ці лікарі, з проханням відсторонити від роботи керівника цього закладу на час проведення слідства до встановлення причетності самих керівників до діянь, які вчиняють їхні підлеглі», — сказав Ляшко.

Керівники мають нести також персональну відповідальність за те, що відбувається в їхніх лікарнях. А в разі повторного порушення Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме анулювання ліцензії закладу охорони здоров’я і розривання контракту між закладом і Національною службою здоров’я України. 

В Україні вже не раз зафіксована видача підроблених сертифікатів про COVID-вакцинацію, а також фіктивних ПЛР-тестів. Такі випадки були зафіксовані й в Черкаській області. Нагадаємо, схему виготовлення підроблених сертифікатів у Черкасах організувала 32-річна лікарка сімейної медицини спільно зі своєю 48-річною знайомою, яка виконувала роль посередниці. Фігурантки у месенджерах пропонували громадянам отримати міжнародний сертифікат без проходження вакцинації від Covid-19. За 5 тисяч гривень медпрацівниця обіцяла внести відомості про нібито проведену вакцинацію до відповідних електронних реєстрів.

Previous post Трьох черкаських тренерів відзначили нагородами — Новини Черкасс
Next post Сьогодні у Смілі урочисто відкрили сучасний інклюзивний майданчик за 4 мільйони гривень

Добавить комментарий