Сьогодні у Смілі урочисто відкрили сучасний інклюзивний майданчик за 4 мільйони гривень

Деталі

 

29 вересня у Смілі урочисто перерізали стрічку, відкриваючи новий сучасний інклюзивний майданчик для дітей з інвалідністю.
Насправді майданчик був готовий ще до Дня міста – 18 вересня, очевидно, чекали високих гостей. З того дня дітлахи вже на повну граються у містечку, катаються на гойдалках, вже й одну споруду зламали і вона стояла обгороджена.
Але сьогодні все було полагоджене, відремонтоване, нове і сяюче. У центрі грала музика, на майданчику всіх розважали розмальовані аніматори, працювала торгівля, гралися діти… Словом, вийшло чудове дитяче свято.

 

Спочатку міський голова Сергій Ананко дав інтерв’ю для місцевих і київських та черкаських ЗМІ. Він розповів, що міська влада ще облаштує туалет для дітей з інвалідністю на 1 поверсі Будинку рад. Повідомив, що новий майданчик зробили за кошти місцевого та державного бюджету.

 

Сам майданчик і покриття профінансували за кошти державного бюджету. Раніше голова Черкаської ОДА Олександр Скічко говорив, що на це пішло 3 мільйони гривень.
А вирівнювання підлоги, благоустрій навколо майданчика, газони, дерева, урни, лавки, огородження, освітлення – це все за кошти міського бюджету. На це пішло понад мільйон гривень із казни міста Сміла.
Потім на урочисте відкриття приїхав голова Черкаської ОДА Олександр Скічко. Він розповів, що інклюзивний майданчик у нашому місті – це пілотний проєкт спільної співпраці з Офісом першої леді Олени Зеленської, яка мріє створити безбар’єрний простір для усіх дітей України.

 

Далі виступив Сергій Ананко, який подякував за ініціативу створення майданчику Олені Зеленській, подякував Олександрові Скічку, який підтримує Смілу.
Голова Черкаської ОДА розповів, що у Смілі вже почали ремонтувати важливу дорогу через усе місто – Н-01, завдяки співпраці із народним депутатом Олександром Завітневичем незабаром будуть реконструювати міський водоканал, а наступного року – будуть ремонтувати стадіон «Юність».
Слова вдячності висловила голова ГО «Спілка батьків дітей з інвалідністю» Анна Лихвар.
Із святковим настроєм міський голова та голова ОДА перерізали символічну червону стрічку та відкрили майданчик.

 

Свято вела чарівна ведуча Анна Шатна. На завершення заходу усім діткам роздали солодощі.
Міський голова попросив підлітків бути обережними на майданчику та не псувати міське майно, щоб ігрові споруди прослужили ще багато років.

scroll back to top

Previous post Лікарні, в яких систематично підроблятимуть COVID-сертифікати, позбавлятимуть ліцензії — Новини Черкас за сьогодні
Next post У сім дитсадків куплять лічильники на воду

Добавить комментарий