Міська влада обіцяє, що у Смілі вчасно розпочнеться опалювальний сезон

Деталі

Якщо раніше у Смілі щовівторка проходили наради з питань ЖКГ, відбувалися профільні засідання, на яких обговорювали роботу і проблемні питання усіх комунальних підприємств міста, багато уваги приділяли опалювальному сезону, то зараз у міській раді – тиша. Може, десь у себе в кабінетах ці питання обговорюються, але про це не повідомляють ЗМІ, а ми, у свою чергу, не можемо проінформувати про це громаду.
Тож наскільки зараз місто готове до опалювального сезону – громадськість не знає.
Але ще є адекватні працівники, які відповідають на запитання журналістів. Тож зі слів секретаря міської ради Юрія Студанса стало відомо, що робота по підготовці до опалювального сезону таки ведеться. І він має розпочатися вчасно. Ніяких проблем немає. Боргів немає.
Юрій Іварович повідомив, що Сміла навіть заплатила за газ наперед, адже у бюджеті з’явилися кошти з тих, які юристи відсудили у НАК Нафтогаз за несправедливо повішений борг на наше місто. Відбулися взаємозаліки. Робота ведеться. Міський голова постійно їздить у Ктиїв і в Черкаси та вирішує питання з проведенням опалювального сезону, цінами на газ та ін..
КП «Смілакомунтеплоенерго» готове до опалювального сезону на 90%. Міський голова дасть прес-конференцію з цього питання ближче до початку опалювального сезону.
Тим часом ще весною був створений оперативний штаб із підготовки до опалювального сезону. Тоді обіцяли, що штаб засідатиме двічі на місяць, про всі засідання інформуватимуть.
Проте ми не отримали жодної інформації про роботу цього штабу. Заступник міського голови з питань ЖКГ суворо тримає в таємниці всі ці питання.

Previous post З 24 до 26 вересня у Смілі хлоруватимуть воду
Next post За вчора в області додалося 234 нових хворих на ковід, по країні – 6754

Добавить комментарий