На сесії депутати привітали освітян та проголосували за 100 рішень

Деталі

29 вересня відбулося чергове пленарне засідання сесії міської ради.
Перед початком засідання міський голова Сергій Ананко разом із начальником управління освіти Тетяною Трушковою привітали освітян Сміли із прийдешніми професійними святами та вручили працівникам освіти, дошкільних навчальних закладів, закладів бібліотечної системи грамоти і подяки від виконавчого комітету.

 

Під час засідання сесії депутати оперативно проголосували «за» 100 питань порядку денного, які попередньо були розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях міської ради й стосувалися багатьох сфер міського господарювання. Зокрема, депутати ухвалили виділення коштів 24 особам, які опинились у складних життєвих обставинах. Схвалили внесення змін до рішення «Про безоплатну передачу необоротних активів з балансу КНП «Смілянська міська поліклініка ім. Т.Шевченка» на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», про внесення змін до Програми розвитку, підтримки та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, комунального некомерційного підприємства «Смілянська міська стоматологічна поліклініка» на 2021 рік.
Внесли зміни до програм із розвитку фізичної культури і спорту в м. Сміла та національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки.
Депутати проголосували понад 50 питань щодо надання у власність земельних ділянок та надання дозволів на розробку детального плану й інші земельні питання.

scroll back to top

Previous post Відновлять пішохідний перехід, замінять аварійні опори та вже працює цілодобова аптека
Next post Оновили зупинку у Ротмістрівській громаді

Добавить комментарий