“Парламент має сформувати уряд національної єдності…” – Юрій Луценко, колишній міністр внутрішніх справ

Верховна Рада України має сформувати уряд національної єдності з числа професіоналів своєї справи, переконаний колишній міністр внутрішніх справ і генеральний прокурор Юрій Луценко.

Таким в інтерв’ю “Gazeta.ua” він окреслив можливий сценарій політичного життя в Україні за умови неможливості проводити вибори парламенту і президента в умовах дії воєнного стану.

“Перемагати при такій владі дуже важко, вона слабко допомагає ЗСУ. Але вибору нема. Який вихід? Якщо вибори парламенту і президента заборонені законом, то змінити треба виконавчу владу. Парламент має сформувати уряд національної єдності, уряд професіоналів своєї справи”, – сказав Луценко.

На його думку, такий уряд має очолити прем’єр-міністр, який може організувати допомогу Збройним силам України, а також відповідні міністри, що розгорнуть український військово-промисловий комплекс (ВПК), відновлять ракетобудування та проведуть мобілізацію.

“Зміна Кабміну є життєво необхідною. Зараз рішення приймаються не в уряді, а в кабінеті Єрмака (глава Офіса президента Андрій Єрмак, – ред.). Це система Януковича, в адміністрації якого приймалися всі рішення. Тому треба всім державним мужам спільно перезавантажити уряд”, – пояснив політик.

Тоді, певен Луценко, президент, згідно з Конституцію, “займатиметься своїм, а уряд – всім іншим, а армія отримає необхідну підтримку”.

Previous post «Те, що ми робимо, – це інвестиція у майбутнє нашої нації»: бійці Третьої штурмової зустрілися зі студентською молоддю ЧДТУ — Новини Черкащіни
Next post На Золотоніщині поліцейські затримали чоловіка, який вбив товариша

Добавить комментарий