Переселенці для переселенців  | Новини Жашківа

 Затуливітер Мирослава Василівна із м. Луганськ, що нині проживає у Жашкові, та її знайомі, які змушені були покинути свої домівки й оселитися у нашому місті, передали корисні речі та одяг для внутрішньо переміщених осіб Жашківської громади.

 «Ми з власного досвіду знаємо що таке – бути переселенцями, як важко освоїтися на новій території, стати частиною громади. Тому й вирішили допомогти, коли з’явилася така можливість. Сподіваємося, що зібрані нами речі стануть комусь в нагоді. А для налагодження дружніх стосунків між місцевими і внутрішньо переміщеними жителями є бажання започаткувати традицію проведення «круглих столів». Тож будемо раді новим знайомствам.» — зазначила Мирослава Василівна.

 Приємно, що наша дружна Жашківська громада поповнюється такими чуйними і небайдужими людьми, які, готові поділитися останнім у цей непростий час, які прагнуть гуртуватися і разом працювати на перемогу. Дякуємо усім, хто долучається, а сьогодні окремо дякуємо Мирославі Василівні та її друзям-переселенцям!

 Нагадуємо! збір та видача речей здійснюється в холі Жашківського міського будинку культури, вул. Соборна 49, контактні телефони: (04747) 6-31-35 та (098) 294-14-82 – Інна Юріївна.

  Літо у розпалі, тож є потреба саме в сезонному одязі!

  Єднаймось, бо саме в єдності наша сила!

Previous post На Маньківщині на вулиці виявили тіло чоловіка — Новини Черкащіни
Next post Завдяки уважному громадянину, патрульні відсторонили від керування нетверезого водія

Добавить комментарий