Подати декларацію можна вже зараз

Деталі

Відповідно до Указу Президента України строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 25 квітня 2022 року строком на 30 діб.
Відповідно до роз’яснень Національного агентства з питань запобігання корупції декларації усіх типів подаються протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни.
За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Черкаській області Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції продовжує працювати. Тому, якщо у державних службовців наявна уся необхідна інформація для заповнення декларацій, їх можна подати через персональний кабінет ( https://portal.nazk.gov.ua/login ) до закінчення термінів.

Водночас Національне агентство з питань запобігання корупції обмежило доступ до публічної частини Реєстру декларацій та пошуку декларацій посадовців, щоб не наражати на небезпеку публічних службовців на окупованих територіях України. Проте доступ до всіх поданих раніше документів можна отримати після входу до персонального кабінету.

Previous post Рятувальники спільно з територіальною обороною провели навчання
Next post Черкащан запрошують на безкоштовний концерт — Новини Черкащіни

Добавить комментарий