Розпочався продаж квитків на показ документального фільму про російсько-українську війну — Новини Черкас за сьогодні

У кінотеатрі «Україна» розпочали попередній продаж квитків на допрем’єрний показ документально-анімаційного фільму про російсько-українську війну «Казка про Коника». Демонстрація стрічки відбудеться 6 жовтня о 18:00. 

На сеансі очікують присутність режисерів фільму – Уляни Осовської та Дениса Страшного. Тож перед початком сеансу представники ЗМІ зможуть поспілкуватись з творчою групою авторів фільму. 

-Документальне кіно, на жаль, дуже рідко демонструють кінотеатри. Ми ж завжди намагаємось підтримувати цей напрямок у кінематографі і як тільки випадає така нагода завжди показуємо черкаським глядачам документальні стрічки та готові це робити і на далі, – прокоментувала директор кінотеатру Валентина Слуцька.

Як повідомляють організатори заходу, «Казка про Коника» — це перший документально-анімаційний фільм про війну для сімейного перегляду. Стрічка розкриває філософію життя найвідомішого українця в Естонії – керівника Центру української культури в Таллінні, монаха в миру та художника Анатолія Лютюка, який протягом багатьох років дотримується обітниці знаходити у кожному дні щось добре. З 2014 року він з гуманітарною допомогою їздить на Донбас та разом із саморобним дерев’яним Коником збирає добрі історії про тварин в умовах війни.

Previous post У Черкасах покажуть перший документально-анімаційний фільм про війну для сімейного перегляду — Новини Черкасс
Next post Вночі заморозки, а вдень помірно тепло: на Черкащині очікується суха і сонячна погода — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий