Смілянська прокуратура позивається до орендаря землі, який повинен сплатити до бюджету понад 200 тисяч гривень — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

26.05.2023

Смілянська окружна прокуратура направила до господарського суду позов в інтересах держави в особі Тернівської сільської ради до орендаря земельної ділянки комунальної власності про внесення змін до договору оренди землі.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Підприємець уклав договір оренди земельної ділянки площею 55 га, що знаходиться в адміністративних межах Тернівської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Враховуючи зміну нормативно грошової оцінки землі, за результатами її щорічної індексації, органом місцевого самоврядування ініційовано перед орендарем зміну розміру орендної плати. Проте останній проєкт угоди не підписав.

Прокуратура вживає заходи щодо зобов’язання суб’єкта господарювання внести зміни до зазначеного договору оренди землі в частині розміру її нормативної грошової оцінки.

Вказане сприятиме щорічному надходженню до бюджету орендної плати у розмірі 224 тисячі гривень.

Читайте також: Черкащанина, який захищав країну на бахмутському напрямку, повернули з полону

Previous post Черкащанин пропонує зобов’язати органи місцевого самоврядування витрачати не менше половини бюджету розвитку на потреби підрозділів ЗСУ (ПЕТИЦІЯ) — Новини Черкас за сьогодні
Next post Швидка допомога області одержала 7 нових реанімобілів

Добавить комментарий