У Тетерівці вдев’яте розіграли перехідний волейбольний кубок пам’яті Павла Дзьоми | Новини Жашківа

12 лютого у Тетерівці, що входить до складу Жашківської громади, відбулась значима спортивна подія – дев'ятий відкритий волейбольний турнір, присвячений пам'яті майстра спорту, педагога і тренера –тетерівчанина Павла Петровича Дзьоми.

У спортивній залі Тетерівського ЗЗСО І-ІІІ ст. гостинно зустрічала спортсменів та вболівальників староста села Ольга Наумчук. Під час урочистого відкриття присутні поділились спогадами про людину, яка виховала не одне покоління любителів спорту і вшанували пам'ять Павла Дзьоми.

 Цьогоріч позмагатися за перехідний кубок на майданчик вийшли збірні команди Жашкова, Тетерівки, Скибина, Бузівки та Баштечківської громади. З перших і до останніх хвилин в залі панувала атмосфера гарячого запалу і водночас теплого дружнього спілкування. Турнір видався щедрим на цікаві миттєвості й влучні подачі.

 За підсумками змагань, ІІІ місце посіли Бузівські волейболісти, ІІ – збірна команда Жашкова, а переможцями та володарями кубка стали волейболісти із Скибина. Переможці й призери були нагороджені медалями відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради та грамотами старости Тетерівського старостинського округу Ольги Наумчук.

Previous post У деяких населених пунктах немає систем оповіщення для населення, – депутат — Новини Черкащіни
Next post Помирала чотири доби: на Шполянщині оголосили вирок убивці матері

Добавить комментарий