Відбулась сесія міської ради, ухвалено ряд актуальних питань для нашого міста

Деталі

24 листопада відбулась чергова сесія міської ради. На зібрані були присутні 25 депутатів, які одноголосно ухвалили ряд актуальних рішень.
Але спершу, перед початком засідання, депутати заочно привітали з ювілеєм секретаря міської ради Юрія Студанса, який зараз у відпустці, та побажали йому здоров’я і усіляких гараздів.
Депутат Віктор Овчаренко нагадав присутнім, що цієї суботи вся України вшановуватиме пам’ять загиблих під час Голодоморів та о 16.00 відбудеться щорічна акція «Запали свічку пам’яті».
Вже традиційно, міські депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських Героїв, які відділи життя, захищаючи кордони нашої держави.
Потім міський голова проінформував про виконання депутатських запитів і звернень.
Депутат Олександр Ткаченко нагадав про будівництво пандусу біля готелю «Сміла» та створення умов доступності для людей з інвалідністю у нашому місті.
Міський голова Сергій Ананко повідомив депутатові Рамазану Таібову, що справа з перейменуванням вулиці Терешкової рухається і буде доведена до логічного кінця. На запити депутата Івана Далібожака відповідали заступники міського голови. Вони пояснили, що ремонти доріжок і встановлення звукових світлофорів, про що просив депутат, колись зробляться. Але не зараз і на це є причини.
Після відповідей на запитання депутати приступили до розгляду питань порядку денного.
Обранці затвердили Програму підтримки Громадської організації «Чотири лапи» щодо регулювання чисельності безпритульних тварину м. Сміла на 2022-2025 pоки, передали на баланс управління ЖКГ земельну ділянку для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення в районі «Графського озера». Дали згоду на передачу в оренду комунального майна, що перебуває на балансах бюджетних установ, закладів сфери освіти та на необоротні активи для КП «ВодГео».
Ухвалили низку рішень про матеріальну допомогу на лікування для смілян, кілька земельних питань та інше.

Previous post У центрі біля бібліотеки покладуть тротуарну плитку, але зараз знищили розкішну клумбу
Next post 17 велосипедів передано на Управління праці й соціального захисту населення в Умані та Центр первинної медико-санітарної допомоги у Христинівці | Новини Умані

Добавить комментарий