Вітаємо СК «Новини Жашківа» з перемогою в 1 турі Об’єднаного чемпіонату ДФЛ  | Новини Жашківа

 4 вересня у Жашкові на Центральному стадіоні відбувся матч у рамках 1 туру Об’єднаного чемпіонату ДФЛ та Уманського району пам’яті загиблих захисників України 2022 року.

 На футбольному полі зійшлися дві команди – СК «Жашківська громада» та ФК «Маньківські Отамани». Попри амбітні плани маньківчан, з різних причин ними було провалено перший тайм, після якого команда Богдана Лавренюка впевнено довела матч до перемоги з рахунком 6:2.

 Якщо зупинитись на складі «Жашківської громади», головною ударною силою команди, снайпером, який традиційно лідирує кількістю влучань у ворота, був Олексій Піддубний, який зробив у цьому матчі хет-трик. З команди «Сокіл» (с. Соколівка) до «Жашківської громади» приєдналися на час проведення чемпіонату перспективний воротар Артур Шевчук і плеймейкер Євген Дунда, які в першому ж матчі зробили свій вагомий внесок у позитивний результат команди-господаря.

 За словами організаторів, жашківчани, як і «Обрій-Христинівщина» на сьогодні виглядають фаворитами Уманського дивізіону.

 Пишаємось нашими футболістами та вітаємо їх з ПЕРЕМОГОЮ!

 2 тур Об’єднаного чемпіонату ДФЛ та Уманського району пам’яті загиблих захисників України 2022 проходитиме в Паланці, на Уманщині, де СК «Жашківська громада» зустрічатиметься з командою уманців «Ятрань-80».

 Віримо у своїх, підтримуємо та бажаємо подальших успіхів!

Previous post У Черкасах патрульні врятували чоловіка від спроби самогубства — Новини Черкащіни
Next post У Бузівці розіграли Кубок Жашківської громади пам’яті С.Пасічнюка й Д.Яремчука, вшанувавши всіх полеглих захисників України  | Новини Жашківа

Добавить комментарий