У Черкасах відбулося позачергове засідання сесії міськради — Новини Черкащіни


07 жовтня 2021, 11:43

Сьогоднішнє засідання позачергової сесії Черкаської міської ради відбулося оперативно, повідомив секретар міськради Юрій Тренкін.

Під час сесії депутати розглянули та підтримали питання щодо внесення змін до Програми переоснащення комунальних підприємств міста Черкаси на 2019-2024 роки та питання використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, зокрема на придбання комунальної техніки.

Ухвалені рішення дадуть можливість придбати у лізинг компактор для трамбування твердих побутових відходів та бульдозер з розпушувачем для КП «Черкаська служба чистоти», дорожній пилосмок для КП «ЧЕЛУАШ», три комунальні трактори різної комплектації для КП «Благоустрій». Загальна сума придбання техніки – 23 млн грн.

Відповідно до нещодавно прийнятої постанови Кабінету Міністрів України, міста можуть отримати субвенцію на придбання техніки для комунальних підприємств. Для цього із державного бюджету буде відшкодовано не менше 20% вартості техніки. У нашому випадку державна субвенція становитиме близько 4,5 млн грн. Решту коштів та сплату лізингових платежів, протягом п’яти років покриватиме міський бюджет.

Також під час сесії депутати ухвалили рішення про нагородження ректора Черкаського Національного університету ім.Богдана Хмельницького, доктора економічних наук, професора Олександра Черевка грамотою Черкаської міської ради. Олександра Володимировича відзначено нагородою за вагомий особистий внесок в організацію розвитку університету, освітньої та наукової діяльності, підготовку висококваліфікованих фахівців, а також із нагоди святкування 100-річчя заснування закладу. Нагородження відбудеться в урочистій обстановці.

244647758_1762514077279415_9014388340137588817_n

Джерело

Previous post До уваги черкащан: чи законно змушувати дітей прибирати у школі | Новини Умані
Next post Понад 11 мільярдів гривень податків за 9 місяців року сплатили платники Черкащини — Новини Черкащіни

Добавить комментарий