«Якість – обов’язковий критерій», – Ігор Табурець про основні умови роботи закладів освіти області — Новини Черкас

Навіть попри виклики воєнного часу заклади освіти Черкащини мають передовсім дбати про якість послуг у своїй роботі. Про це сьогодні говорили на зустрічі начальника ОВА Ігоря Табурця з головою Державної служби якості освіти Русланом Гураком.

Область плідно співпрацює з територіальним підрозділом цієї служби, відзначив очільник області. Результати моніторингів і аудитів освітніх закладів дозволяють бачити загальну картину та потому ухвалювати потрібні управлінські рішення.

– Якість – критерій, яким повинні керуватися абсолютно всі наші заклади освіти, – відзначив Ігор Табурець. – Навіть перебудовуючи свою роботу з врахуванням викликів воєнного часу. До речі, на сьогодні вже маємо 118 сертифікованих учителів на Черкащині. Це – наші «агенти змін» для новацій у галузі. Бо освітній фронт, як я неодноразово наголошував, надважливий!

Нагадаємо, Державна служба якості освіти України та її територіальні підрозділи реалізують державну політику у сфері освіти. Служба передовсім опікується питанням дотримання якості освіти та освітніх стандартів у дошкільній, загальній середній, позашкільній, фаховій передвищій освіті, а також допомагає закладам освіти підвищувати якість освітньої діяльності.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця

Джерело

Previous post Родині загиблого черкащанина вручили прострочену гуманітарку від нардепа. Він каже, це помилка приймальні
Next post Черкащан попереджають про ожеледицю завтра — Новини Черкасс

Добавить комментарий