Загинули чотири захисники з нашого району

Деталі

 

 

Ще четверо Героїв із нашого району поклали свої життя на захист Батьківщини.
Про це повідомляє Валерія Бандурко, голова Черкаської районної військової адміністрації.
За її словами, у селі Вергуни Червонослобідської громади відбулася жалобна церемонія прощання із старшим сержантом, командиром кулеметного відділення вогневої підтримки штурмової роти Ігорем Погребняком, 1969 року народження, який загинув у Донецькій області, отримавши поранення несумісні з життям.
«У Степанецькій громаді провели в останню путь двох бійців – старшого солдата, головного сержанта взводу механізованої роти механізованого батальйону Володимира Германа та молодшого сержанта, гранатометника механізованої роти механізованого батальйону Віктора Майбороду», – говорить пані Валерія.
Вона каже, що Володимир 1980 року народження з села Ліпляве, проживав і працював у Степанцях, загинув на Донеччині. А Віктор з села Мартинівка Степанецької громади, загинув також на Донеччині.
«Жителі Набутівської громади попрощалися з капітаном, заступником командира стрілецького батальйону з морально-психологічного забезпечення окремої механізовано бригади імені Чорних Запорожців Олександром Якубенком, 1967 року народження. У мирний час він був начальником міжрегіонального управління НАДС у Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, загинув під час артилерійського обстрілу у Донецькій області. Щирі співчуття родинам усіх загиблих наших Героїв від усіх земляків», – говорить Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post Затримали чоловіка, який до смерті побив батька
Next post Поліцейські повернули додому літню жінку — Новини Черкащіни

Добавить комментарий