“Азовець” родом з Лисянки звільняє від ворога Херсонщину

На одному з фото із деокупованих територій Херсонщини жителі Лисянки побачили свого земляка, командира 1-го загону ССО «Азов» Петра Горбатенка, який ще з 2014 року захищає Україну на передовій. Пише видання “Вісті Черкащини“.

«Сили нашого підрозділу у складі ЗСУ здійснюють успішні наступальні дії на Херсонському напрямку. Бачити щасливі очі українців в звільнених селах – безцінно. Ворог відступає, залишаючи зруйновані села. Наша батальйонна тактична група продовжує рухатися вперед. Наступ триває. Навіть крутому російському спецназу і «славним» десантно-штурмовим війскам не вдалося нас зупинити. Безмежно пишаюся своїми хлопцями!» –написав він у Фейсбук.

Петро Горбатенко – один із тих, хто стояв біля витоків заснування окремого полку спеціального призначення «Азов» Збройних сил України. Він був сформований 9 березня 2022 року на базі підрозділу територіальної оборони «Азов», що почав створюватися у Києві з перших днів російського вторгнення 2022 року. Брав активну участь в обороні Києва. «Ролло» разом з побратимами тримали оборону в селі Мощун Київскої області, потім вював на запорізькому, херсонському напрямках.

Previous post Більше не керує комунальним підприємством: Мельник написав заяву на звільнення
Next post У Черкаські області застосували «червоний» графік відключення світла — Новини Черкасс

Добавить комментарий