День фізичної культури та спорту у Жашківській громаді відзначили змаганнями | Новини Жашківа

  11 вересня на спортивному майданчику парку відпочинку м. Жашків відбувся турнір Жашківської громади з мініфутбол, присвячений Дню фізичної культури та спорту України. Позмагатися за головний Кубок турніру прибули команди з Бузівки, Вороного, Хижні, Скибина, Пугачівки та Жашкова.

  Матчі відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. В результаті І місце вибороли жашківчани, II — футболісти зі Скибина, III — бузівчани. Переможці й призери були нагороджені медалями, кубками, цінними подарунками відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

  Паралельно на спортивному майданчику парку відпочинку м. Жашків проходив турнір Жашківської громади з великого тенісу, присвячений Дню фізичної культури та спорту України. І в цьому виді змагань перемогу святкували тенісисти з Жашкова Роман Кивгило та Артем Кивгило, II місце — Умань 1, ІІІ місце — Умань 2. Усі переможці і призери також були нагороджені медалями та кубком відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради. Втім головна нагорода, як зазначали самі спортсмени (і футболісти, і тенісисти), — позитивні емоції від гри і гарно проведений час.

Previous post 12 вересня жителі Марійки відзначили День села | Новини Жашківа
Next post Учасники Зразкового ансамблю гармоністів – призери та переможці Гран Прі | Новини Жашківа

Добавить комментарий