Дружину черкаського депутата суд визнав невинною в ДТП

Депутатку Черкаської райради, дружину депутата міськради Черкас суд визнав невинною у вчиненні ДТП. Про це йдеться в постанові Придніпровського суду, пише “Кропива“.

Суд розглядав адмінпротоколи складені стосовно Сухенко Анни за ст. 124 КупАП (порушення ПДР що спричинило пошкодження транспортних засобів) та ст. 122-4 КупАП (залишення місця ДТП).

Згідно протоколів про адмінпорушення, жінка у вересні минулого року, керуючи автомобілем “Ніссан” заднім ходом, допустила наїзд на припаркований автомобіль та пошкодила лакофарбове покриття заднього бампера. Після інциденту залишила місце ДТП — паркувальний майданчик по вул. Д. Батальйонів 157 в Черкасах.

Сторона захисту заперечила сам факт ДТП та просила закрити адмінпровадження за відсутністю складу правопорушення.

Адмінпротоколи були складені за зверненням потерпілого на підставі огляду камер відеоспостереження.

Суд дослідив відеозапис та прийшов до висновку, що під час проїзду автомобіля “Ніссан” зіткнення на паркувальному майданчику не відбулося, а автомобіль потерпілого не зрушив з місця чи захитався. Щодо пошкоджень автомобілів, суд зазначив, що не має спеціальних знань для встановлення істинного їх походження та механізму виникнення.

Відтак суд постановив закрити адмінпровадження за відсутністю складу адмінправопорушення.

Анна Сухенко депутат Черкаської райради, дружина депутата Черкаської міської ради Сергія Рубана. Обоє обрані від партії “Європейська Солідарність”.

Previous post Засудили чоловіка, що погрожував вчинити теракт через відсутність світла
Next post Фатальна необережність: мисливець на полюванні застрелив товариша

Добавить комментарий