Лікарці, яку поліція звинуватила в підробці Сovid-сертифікатів, так і не вручили підозру

Слідчі Черкаського районного управління поліції досі не вручили підозру лікарці Третьої міської поліклініки, яку місяць тому звинувачували у підробці covid-сертифікатів. Про це “18000” повідомили в Національній поліції.

Згідно з інформацією, наданою слідчими, нині триває низка експертиз, після яких вирішиться питання про вручення підозри тим чи іншим особам.

Водночас у пресрелізі, опублікованому кіберполіцією 27 вересня, йдеться про те, що правоохоронцями викрито сімейну лікарку, яка зі знайомою нібито підробляла сертифікати про вакцинацію. За локацією можна було встановити, що йдеться про одну із черкаських лікарок.

Згідно з судовими ухвалами лікарка нині не має жодного процесуального статусу у справі. Водночас у неї відбувся санкціонований обшук, під час якого вилучили мобільний телефон.

Слідством встановлено, що посередниця домовлялася про виготовлення документу та оплату послуг, кошти ж потім перераховувалися на картку лікарки. Сума залежно від вакцини становила від 2,5 до 5 тисяч гривень.

Суд відмовив лікарці у повернені її телефону.

Previous post Прокуратура домоглася суворішого покарання для черкасця, який стріляв у місцеву жительку
Next post Виборці Черкащини можуть повідомити про факти порушень у день виборів на “гарячу лінію”

Добавить комментарий