На Черкащині трьох шанувальників “рузького міра” засудили до п’яти років тюрми

За принципової позиції прокурорів обласної прокуратури засуджено 2 жителів Черкаського району, які в спілкуванні між собою підтримували військову агресію росії проти України. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

У суді прокурором доведено їхню причетність до вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 436-2 КК України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників).

Стосовно вказаних громадян України суд виніс вирок, призначивши їм покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Однак, враховуючи, що обвинувачені визнали, що шкодують про свої вчинки, надали правдиві покази в суді, а також перерахували добровільно 70 тис. грн на спеціальний рахунок Збройних Сил України, як допомогу армії у боротьбі з окупантами, суд встановив іспитовий строк тривалістю 3 роки, поклавши на них низку обов’язків, виконання яких перевірятиметься відповідними державними органами.

Крім того, за проросійські погляди та вихваляння «подвигів» ворога засуджено жительку м. Сміла за ч. 3 ст. 436-2 КК України, якій суд виніс аналогічний вирок – покарання з випробуванням.

Наразі законність наведених вище судових рішень вивчається прокурорами обласної прокуратури.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальних провадженнях здійснювалися співробітниками УСБУ в Черкаській області.

Previous post 13 черкаських вчителів стали «наставниками» найбільшої кількості 200-бальників — Новини Черкащіни
Next post Фахівці назвали тривожні ознаки, коли потрібно звертатись до психіатра

Добавить комментарий