“Один з найкращих садочків міста”: мер спростував чутки про закриття дитячого садку у Тальному

Нещодавно у соціальній мережі з’явилися чутки стосовно закриття дитячого садочка «Золотий Ключик» у Тальному на Черкащині, який розміщений неподалік місцевої лікарні. Батьки ж відразу почали дізнаватися, у чому причина. Спершу звернулися особисто до міського голови Василя Сідька з цим питанням, а потім написали лист-звернення до депутатського корпусу. Згодом відвідали чергове засідання сесії, щоб з’ясувати, що ж насправді відбувається, розповідає видання “Вісті Черкащини”.


– Ми хочемо дізнатися, чи наш дитячий садочок будуть закривати. Це один із найкращих дошкільних закладів освіти у місті. У ЗДО успішно функціонують 4 дошкільні групи та 1-й клас. Нині його відвідують 64 дитини дошкільного віку та 15 учнів першого класу. Наповненість груп відповідає нормам. Для задоволення потреб дітей є музична, спортивна зала, логопедичний клас та висококваліфікований персонал – 3 педагоги мають вищу кваліфікаційну категорію, 2 педагоги – другу кваліфікаційну категорію, один педагог є відмінником освіти України. Співпраця батьківського колективу та працівників закладу побудована на взаємоповазі, щирості та довірі. Наш мікрорайон густонаселений та віддалений від інших садочків. Заклад відвідують не тільки місцеві діти, а й із сіл громади – Гордашівки та Лащової. Тому ми будемо його наполегливо відстоювати, – емоційно наголошували батьки на сесії Тальнівської міської ради.

На звернення батьків міський голова та депутатський корпус повідомили присутнім, що на сьогодні питання про закриття садочка взагалі не стоїть. Запевнили батьків в тому, що такого питання навіть не було у порядку денному. Крім того, Василь Петрович, зазначив, що садочок «Золотий ключик» справді є одним з кращих у місті. Він розрахований на 120 дітей, хоча його відвідують тільки 64 особи. Тому, зі слів Сідька, було б краще, щоб відвідуваність у садочку не зменшувалася.

– Діти – це наше майбутнє, тому ми повинні обов’язково піклуватися про їхній розвиток і докладати до цього максимум зусиль, а не навпаки. Тож спокійно водіть діток у садочок, на залишайте їх вдома, хай відвідуваність в дошкільному закладі тільки збільшується, – сказав Василь Петрович.

Previous post У Черкасах біля суду здають в оренду колишній нічний клуб
Next post На Волині затятий рецидивіст отримав 9-ту судимість — цього разу за вбивство | Кримінальні новини

Добавить комментарий