Постачальник газу у Червоній Слободі завищував ціну

Черкаською окружною прокуратурою скеровано до суду позовну заяву в інтересах держави в особі виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради Черкаського району до суб’єкта господарювання про стягнення до бюджету майже 100 тис. грн за незаконне підвищення ціни на газ для закладів освіти. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Встановлено, що за результатами проведених торгів органом місцевого самоврядування переможцем аукціону щодо закупівлі газу визначено товариство з ціновою пропозицією у розмірі 5,5 тис. грн за 1000 м3 газу, з яким укладено договір про закупівлю товарів за бюджетні кошти.

У подальшому між замовником та постачальником протягом року було укладено 5 додаткових угод, якими штучно збільшено вартість та зменшено кількість товару, без зміни суми договору.

Внаслідок укладення додаткових угод ціну за 1000 м3 газу збільшено на 21 % від первинної, а кількість зменшено майже вдвічі. Таким чином остаточна ціна за енергоносій стала вищою за ті пропозиції, які пропонували інші учасники торгів.

Previous post Шахрай з Києва здавав в оренду неіснуючі квартири у Черкасах
Next post В Черкасах виявили чотири престижні автівки зі знищеними номерами двигунів

Добавить комментарий