Стріляв професіонал: провоохоронці повідомили подробиці вбивства Козлова

Сьогодні в обласній прокуратурі представники правоохоронних відомств розповіли про хід розслідування вбивства бізнесмена Михайла Козлова та про подробиці резонансного злочину.

За словами очільника обласної прокуратури Олександра Вороніна, розглядається кілька версій убивства, серед яких вбивство на замовлення конкуруючих осіб та вбивство на замовлення осіб з оточення потерпілого.

“Вважаємо, що людина, яка здійснила вбивсто, мала спецпідготовку, про це говорить його професійна порведінка, те, як він тримає зброю. Можливо, він належав до правоохоронних органів. Вбивця вчинив п’ять вогнепальних поранень із автоматичного карабіна М-4, від яких Козлов цього ж дня помер у третій лікарні швидкої допомоги.” – розповів Воронін.

За фактом вчинення злочину було опитано 70 свідків, проведено 7 оглядів місця подій, по вилученим речовим доказам призначено 24 експертизи, висновків експертиз поки немає, повідомив керівник обласної нацполіції Михайло Куратченко.

Він зазначив, на сьогодні просування рорзслідування справи гальмується в судах.

“Було надіслано до суду біля 20 клопотань про обшуки, але всі вони були відхилені. Чому – тексту ухвал в нас на руках немає. Готуємо нові звернення до суду”, – зазначив Куратченко.

Також очільник нацполіції підтвердив інформацію, що рік тому на Михайла Козлова вже вчиняли замах. Проте потерпілий до поліції не звертався. Кримінальні провадження було порушено за зверненнями сусідів у яких від вибуху повилітали шибки на вікнах.

Правоохоронці звертаються до містян, які володіють інформацією про злочин надати її за телефонами 093-232-30-44 або 102.

Previous post Убивці Козлова могли тікати як Дніпром, так і пішки
Next post Місяць після смерті хлопчика з Черкас. Як просувається слідство

Добавить комментарий