Збувач амфетаміну з Черкас проведе за ґратами 8 років

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської окружної прокуратури судом засуджено до позбавлення волі жителя м. Черкаси, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України. Про це інформує пресслужба прокуратури області.


Прокурором у суді доведено, що 30-річний зловмисник з метою власного матеріального збагачення придбав задля збуту психотропну речовину – амфетамін, яку в подальшому збував жителям міста Черкаси.

Враховуючи наявність доказів, суд визнав чоловіка винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Previous post Оприлюднено програму заходів з нагоди 162-ї річниці з дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі — Новини Черкащіни
Next post “Хрущі над вишнями гудуть”: фотограф показав красу шевченківських місць

Добавить комментарий