Дивувала навіть науковців

Дата публікації

Перегляди: 5

Вона могла працювати в судах різних інстанцій або в якійсь з юридичних фірм. Вибір був чималий, але вибрала зовсім інший напрям у своїй трудовій біографії. Мова, звичайно ж, іде про одного з наймолодших керівників не лише на Шполянщині, а й, мабуть, в Звенигородському районі, директора сільськогосподарського підприємства «Іскрене», що входить до складу групи компаній «Відродження», Тетяну Юріївну Ляшенко.

Ще в перші роки, коли господарство з Скотаревого було приєднане до «Відродження», її можна було бачити на току, де слідкувала за надходженням зерна з поля. Були й інші доручення батька Юрія Ляшенка. Може, ото він і випробовував молодшу дочку, як вона ставитиметься до праці в сільському господарстві?

Після того були роки навчання в вузі, але юридичного профілю, навіть робота на юридичному полі. Проте, мабуть, в Ляшенків в роду так заведено.

Спершу старша дочка Оксана відмовилася від теплого банківського кабінету в Києві і повернулася на допомогу батькові в господарство, а коли її доля закинула на державну керівну службу в один з районів, а потім і в обласні структури, їй на зміну прийшла молодша Тетяна.

Тетяна Юріївна спершу займалася юридичними питаннями в СПОП «Відродження». А потім Юрій Васильович став їй довіряти й питання іншого характеру. Знання іноземної мови дозволило їй не лише вивчати досвід господарювання в тваринницькій галузі, кормозаготівлях, а й допомогло в спілкуванні з делегаціями, що приїздили знайомитися з роботою племзаводу в Скотаревому.

У «Відродженні» не знищували тваринницьку галузь, як в інших господарствах, а навпаки, і в Скотаревому, і в Іскреному з року в рік зростає поголів’я великої рогатої худоби. І не лише чисельність, а й продуктивність. Але тут є правило — коли за щось беруться, то перше добре прорахують, залучаючи науковців. Вчений люд, як кажуть в народі, і покаже, і підкаже, і скаже, де придбати. Але якось і їм довелося дивуватися, коли Тетяна Юріївна чи то перейняла досвід, перебуваючи в закордонній поїздці, чи вичитала в якомусь науковому журналі метод, що дозволяв покращити вирощування худоби.

Впровадження отого заходу дозволило досягти вищих результатів роботи тваринницької галузі. Зараз надої молока від корови в 10-12 тисяч кілограмів в рік не лише на племзаводі в Скотаревому, а й на молочнотоварній фермі в Іскреному стали звичними.

Звичайно, в цьому заслуга фахівців галузі – зоотехніків, ветеринарів, інших спеціалістів. Але Юрій Васильович віддає належне і молодшій доньці. Невипадково ж зараз Тетяна Юріївна відповідає за справи в СТОВ «Іскрене». Сьогодні, як прийнято називати, вона менеджер сучасного виробництва.

Ляшенко-старший відзначає в доньки вміння організувати справу, вміння спілкуватися з людьми. Вона спочатку вислухає, а потім вже скаже й свою думку, а коли є розбіжності, то запропонує їх уникнути таким чином, щоб не було протиріччя.

Правда, буває й категоричною, але лише у випадках, що шкодять виробництву. Тоді ніякі заперечення Тетяна Юріївна не сприймає.

Проте подібне трапляється надзвичайно рідко, оскільки вона вміє йти на компроміси заради загальної справи і підбирає аргументи, від яких важко відмовитися. Риса для керівника, та ще й жінки, для нинішнього часу рідкісна.

Взагалі комунікабельність Тетяни Юріївни дивує багатьох. Вона вміє спілкуватися і з пристарілими, і з юними, вникнути в їх проблеми, допомогти, не образити.

Ці риси, кажуть, від батьків, від землі, на якій живе і працює ця тендітна, з приємною посмішкою жінка.

Наступного тижня Тетяна Юріївна відзначатиме свій ювілейний день народження.

Тож нехай завтра буде цікавішим, ніж сьогодні, під мирним небом. Задумане — збувається. Нехай нинішні виробничі і життєві упіхи переростають у великий шлях.

Анатолій Вікторук

Шполянські вісті

Previous post Тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові можна отримати безкоштовно
Next post Все трудове життя минуло на цукрозаводі

Добавить комментарий