«Золотий хрест» від Валерія Залужного

Дата публікації

Перегляди: 7

Захисник із Сигнаївки Шполянської громади Костянтин Мураховський отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Народився Костянтин Вікторович у Сигнаївці. Тут закінчив школу і продовжив навчання у Смілі. Працював на Сигнаївському комбінаті хлібопродуктів. Вправно освоїв не лише професію водія, а й будівельника.

З початком повномасштабного вторгнення 1 квітня 2022 року був призваний до лав Збройних сил України. Наразі проходить службу в одній з бойових частин.

Нагадаємо, що нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Щиро вітаємо Костянтина Мураховського з отриманням нагороди, бажаємо сил та наснаги для нових цілей. Чекаємо на всіх Захисників вдома з Перемогою.

До речі, син Костянтина Вікторовича Віталій Мураховський за волонтерську діяльність, матеріально-технічну допомогу, підтримку Збройних сил України теж отримав подяку від командира Окремої Президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького П.Гори. На рахунку молодого волонтера і його колег – передані військовим частинам кілька автомобілів, генератори, павербанки та інша допомога.

Катерина

Вальчиковська

Шполянські вісті

Previous post Дитячому будинку подарували пральну машину
Next post Світлана Кошова — серед кращих учителів області

Добавить комментарий