Світлана Кошова — серед кращих учителів області

Дата публікації

Перегляди: 3

Напередодні нового навчального року вчитель хімії та інформатики Шполянського ліцею №5 Світлана Іванівна Кошова за вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки регіону, плідну педагогічну діяльність, бездоганну працю і високий професіоналізм нагороджена Почесною грамотою Черкаської обласної ради.

На педагогічній ниві Світлана Кошова трудиться понад десятиліття і майже увесь цей час — у Шполянському ліцеї №5. Усі, хто знає Світлану Іванівну особисто, підтвердять, що професія вчителя — справді її покликання. А любов до цієї непростої, але такої важливої роботи вона перейняла від своєї матусі Олександри Іванівни, яка все своє трудове життя, аж до виходу на заслужений відпочинок, присвятила навчанню підростаючого покоління рідної мови і літератури.

Свого часу С. Кошова була однією з кращих студенток Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, досконало освоюючи одні з найскладніших і водночас захоплюючих наук — хімію та біологію, а паралельно ще й інформатику. Закінчила навчальний заклад з відзнакою.

А коли зараз С.І.Кошова розповідає на уроках учням про хімічні елементи, допомагає створювати рівняння реакцій та спільно проводять хімічні досліди, можна замилуватися, як у неї ніби просто виходить пояснювати складні теми, дохідливо роз’яснювати учням тему уроку.

Неодноразово Світлана Іванівна спільно з своїми учнями готували наукові дослідження щодо якості криничної води у нашому місті для захисту в Малій академії наук, за що були відзначені в області. Її вихованці займали призові місця на районних олімпіадах та брали участь в обласних. Крім того, в доробку досвідченого педагога цифрові мультимедійні посібники, з якими вона брала участь у педагогічних виставках.

Кілька років тому кандидатуру С.І.Кошової в номінації «Хімія» було представлено на всеукраїнський конкурс «Вчитель року», де вона увійшла в десятку кращих педагогів зі свого предмету.

Оптимістична, відзивчива, ініціативна, професіонал своєї справи — саме така вона, сучасний педагог Світлана Кошова.

Ольга Качан

Шполянські вісті

Previous post «Золотий хрест» від Валерія Залужного
Next post Допомога лісівникам: найбільше пожежних водойм у філіях Черкаської області — Новини Черкащіни

Добавить комментарий