Усе трудове життя в тваринництві

Дата публікації

Перегляди: 178

На тваринницькій фермі СТОВ «Іскрене» технік штучного осіменіння Олексій Лещенко відповідає за одну з найважливіших справ — отримання здорового молодняку великої рогатої худоби та дотримання чистоти породи.

Олексій Іванович має власний кабінет, обладнаний сучасною технікою. Усі показники роботи ферми у нього зберігаються на комп’ютері. І цей факт зайвий раз засвідчує про серйозність підходів у СТОВ «Іскрене» до розвитку тваринництва.

Таких досвідчених працівників, як О.І.Лещенко, на підприємстві не так уже й багато. У тваринницькій галузі він трудиться понад два десятиліття.

Розпочинав свою трудову діяльність ще з 90-их років минулого століття на фермі в Георгіївці, звідки і сам родом. Там же доглядальницею телят трудилася і його дружина.

— Згодом у нашому селі ферма була розформована, а зараз у селі залишилося всього кілька десятків дворів, — пояснює Олексій Лещенко. — Після певної перерви я повернувся на роботу у тваринництво на ферму в Іскрене.

Щодня він їде у це сусіднє з Георгіївкою село на роботу. В Іскренській школі навчається і наймолодша з трьох дітей Лещенків Настуня. Двоє старших, син Євген і донька Катерина, вже покинули батьківське гніздечко. А старша донька створила власну сім’ю, проживає у Василькові, нагородивши батьків статусом дідуся і бабусі.

Шполянські вісті

Previous post Увіковічнений у добрих справах
Next post Пам’яті письменника Михайла Слабошпицького

Добавить комментарий